Yo πολυθρόνα κήπου Connubia by Calligaris
Υο! το τέλειο κάθισμα για υπαίθριο φαγητό με φίλους. Έχει ένα στρογγυλό μεταλλικό πλαίσιο που έχει υποστεί επεξεργασία και επίστρωση για εξωτερική χρήση. Το κάθισμα είναι ύφασμα δεμένο στο πλαίσιο αλουμινίου. Το κάθισμα παρέχει τη μέγιστη άνεση και έχει ενισχυθεί με πολυπροπυλένιο για να βελτιώσει την ανθεκτικότητα του για εξωτερική χρήση.
![](https://www.connubia.com/Content/Images/dowels/p15-neroopaco-mt.jpg)
![](https://www.connubia.com/Content/Images/dowels/p7l-zafferanoopaco-mt.jpg)
![](https://www.connubia.com/Content/Images/dowels/p8l-timoopaco-mt.jpg)
![](https://www.connubia.com/Content/Images/dowels/p9l-limoneopaco-mt.jpg)
![](https://www.connubia.com/Content/Images/dowels/p94-biancootticoopaco-mt.jpg)
Διαστάσεις
64εκ μήκος Χ 72 εκ βάθος και ύψος πλάτης 72εκ
64εκ μήκος Χ 72 εκ βάθος και ύψος πλάτης 72εκ