Fifties σκαμπό με πλάτη
![p15 μαύρο p15 μαύρο](https://adamopoulos-casaideale.gr/photos/colors/27.jpg)
![μέταλλο p175 χρυσό γυαλιστερό μέταλλο p175 χρυσό γυαλιστερό](https://adamopoulos-casaideale.gr/photos/colors/32.jpg)
![μέταλλο p33L painted brass (ματτ χρυσό) μέταλλο p33L painted brass (ματτ χρυσό)](https://adamopoulos-casaideale.gr/photos/colors/55.jpg)
![τεχνόδερμα s0A vintage τεχνόδερμα s0A vintage](https://adamopoulos-casaideale.gr/photos/colors/79.jpg)
![τεχνόδερμα s0B vintage tobacco τεχνόδερμα s0B vintage tobacco](https://adamopoulos-casaideale.gr/photos/colors/80.jpg)
![τεχνόδερμα s0C vintage ebony τεχνόδερμα s0C vintage ebony](https://adamopoulos-casaideale.gr/photos/colors/81.jpg)
![τεχνόδερμα s0W vintage ash grey τεχνόδερμα s0W vintage ash grey](https://adamopoulos-casaideale.gr/photos/colors/82.jpg)
![τεχνόδερμα s0X vintage hemp τεχνόδερμα s0X vintage hemp](https://adamopoulos-casaideale.gr/photos/colors/83.jpg)
![S0U venice S0U venice](https://adamopoulos-casaideale.gr/photos/colors/147.jpg)
![S0Y venice S0Y venice](https://adamopoulos-casaideale.gr/photos/colors/148.jpg)
![S0Z venice S0Z venice](https://adamopoulos-casaideale.gr/photos/colors/149.jpg)
![S0L VENICE S0L VENICE](https://adamopoulos-casaideale.gr/photos/colors/175.jpg)
![S0K VENICE S0K VENICE](https://adamopoulos-casaideale.gr/photos/colors/176.jpg)
![S0J VENICE S0J VENICE](https://adamopoulos-casaideale.gr/photos/colors/177.jpg)
![S0H VENICE S0H VENICE](https://adamopoulos-casaideale.gr/photos/colors/179.jpg)
![S0G VENICE S0G VENICE](https://adamopoulos-casaideale.gr/photos/colors/180.jpg)
![S0F VENICE S0F VENICE](https://adamopoulos-casaideale.gr/photos/colors/181.jpg)
![S0F Venice μπεζ S0F Venice μπεζ](https://adamopoulos-casaideale.gr/photos/colors/276.jpg)
![δέρμα 399 black δέρμα 399 black](https://adamopoulos-casaideale.gr/photos/colors/278.jpg)
![δέρμα L10 cognac δέρμα L10 cognac](https://adamopoulos-casaideale.gr/photos/colors/279.jpg)
Η απλότητα είναι μια σύνθετη τέχνη, αυτό παραμένει στις χειρονομίες, τα λόγια και πράγματα χωρίς να κάνει θόρυβο. Από αυτήν την ιδέα δημιουργήθηκε η συλλογή Fifties,της ιταλικής εταιρίας Calligaris, μία από τις πιο αγαπημένες γραμμές του περασμένου έτους, η οποία έχει διευρυνθεί με τα νέα σκαμπό. Είναι διαθέσιμα σε 2 ύψη, για να ικανοποιήσει όλες τις ανάγκες. Αυτό το κομψό σκαμπό με μία vintage γεύση είναι διαθέσιμο με τρεις διαφορετικές ταπετσαρίες και τρεις διαφορετικές βάσεις για ένα σύνολο 42 δυνατών συνδυασμών. Μια ηχώ της απλότητας, που ερμηνεύει μια νέα μουσική, όπως όλα τα αιώνια πράγματα.
Ο μεταλλικός σκελετός παράγεται σε χρυσαφί και μαύρο
Με ύφασμα παράγεται σε βελούδο. Τα χρώματα είναι της άμμου, κυπαρισσί, κόκκινο, γκρι, μπλε του ωκεανού και καφέ, κεραμμυδί και το καινούριο ροζ!!!!!!!!!
Mε τεχνόδερμα της άμμου, του πούρου, γκρι πολύ σκούρο, καφέ, του πάγου
Kαι σε δέρμα σε πέντε χρώματα:
διάμετρος 50,5 με ύψος πλάτης 95εκ ή 110εκ